Google підготувався до затяжної судової боротьби з Єврокомісією -ЗМІ

Вівторок, 3 листопада 2015, 16:07

Компанія Alphabet Inc., власник американської інтернет-компанії Google, направила докладну відповідь на звинувачення Єврокомісії в порушенні правил конкуренції.

Про це пише The Wall Street Journal.

Власник Google звинуватив регулятора у висуненні незрозумілих антимонопольних звинувачення проти пошукового гіганта, і попередив, що не було "жодних підстав" для накладення штрафів.

"Документ, який налічує 130 сторінок і в значній мірі спирається на юридичні висновки і прецедентне право, дає зрозуміти, що Google готується до затяжної юридичної битви проти Європейської комісії", - пише видання.

Нагадаємо, у квітні Єврокомісія висунула офіційні звинувачення проти американської корпорації Google у порушенні антимонопольних законів ЄС.

Як зазначається, компанія зловжила своїм домінуючим становищем на ринках для загального інтернет-пошуку послуг, системно надаючи перевагу та просуваючи власні товари.

Якщо Єврокомісія вирішить, що компанія Google порушила антимонопольні правила, компанію можуть оштрафувати на суму до 10% річного обороту, який у 2014 році склав $66 мільярдів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.