60% мігрантів їде до Європи з економічних причин - віце-президент Єврокомісії

Четвер, 28 січня 2016, 14:31

Більше половини всіх мігрантів в Європі керуються "економічними причинами", а не рятуються від війни або переслідувань.

Про це заявив віце-президент Європейської Комісії  Франс Тіммерманс в ефірі голландського телебачення, передає The Independent.

За його словами, більшість мігрантів приїздить до Європи з країн Північної Африки, таких як Марокко чи Туніс, де немає конфлікту.

"Більше половини людей зараз приїжджають в Європу з тих країн, звідки у них немає підстав просити статус біженця... більше половини, 60%" , - наголосив Тіммерманс.

Як зазначив віце-президент ЄК, його заява базується на нових даних прикордонної агенції Frontex, які поки що неопубліковані.

Як наголосив він, для того, щоб надати належну підтримку "справжнім" шукачам притулку, економічні мігранти повинні бути вислані "якомога швидше".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.