Швеція збирається вислати 80 тис. мігрантів

Четвер, 28 січня 2016, 07:35

Влада Швеції має намір вислати до 80 000 мігрантів, які прибули у 2015 році і чиї клопотання про надання притулку були відхилені.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Швеції Андерс Ігеман, передає AFP.

"Зараз ми збираємося вислати 60 000 осіб, але їх кількість може піднятися до 80 000", - сказав міністр.

Він також додав, що уряд вже дав відповідні розпорядження поліції і місцевим органам влади.

Ігеман розповів також про те, що мігрантів висилають з країни за допомогою комерційних рейсів, і тому,зважачи на кількість людей, яких потрібно вивезти, процес триватиме декілька років.

Швеція з населенням 9,8 млн осіб, є однією з тих країн Європейського Союзу, який прийняли найбільшу кількість біженців на душу населення. Відзначимо, Швеція в минулому році прийняла понад 160 000 шукачів притулку.

Проте кількість мігрантів різко скоротилася після запровадження у  Швеції системи перевірки посвідчення особи від 4 січня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нещодавно в шведському місті Мельндале співробітника притулку для неповнолітніх біженців вбив молодий мігрант, який проживав у притулку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?