Польща підтримає вимоги Кемерона до ЄС, якщо отримає базу НАТО - ЗМІ

Вівторок, 5 січня 2016, 17:47

Польща запропонувала допомогти британському прем'єру Девіду Кемерону з обмеженням виплат для працюючих мігрантів в Британії, якщо Кемерон перестане заперечувати проти постійної дислокації військ НАТО на території Польщі.

Про це пише британське видання The Times.

У грудні Польща погрожувала заблокувати ключову вимогу Кемерона на переговорах про оновлені відносини Британії з ЄС.

Кемерон пропонує, щоб особи, які не мають британського громадянства, в перші чотири роки роботи не могли претендувати на виплати для працюючих. Польща вважає це дискримінацією поляків у Британії.

Велика Британія і інші союзники побоюються дислокації військ у Польщу в порушення угоди з Росією від 1997 року щодо чисельності сил Альянсу в країнах колишнього Варшавського договору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.