До порту Батумі увійшли 4 кораблі НАТО

П'ятниця, 12 лютого 2016, 11:01

У територіальні води Грузії увійшло постійно діюче друге протимінне об'єднання НАТО "SNMGMG2" , укомплектоване з чотирьох кораблів, що плавають під прапорами різних країн-членів Альянсу.

Про це повідомляє "Грузія Online".

Поряд з представниками місцевої влади на урочистій церемонії в порту Батумі були присутні представники об'єднаних прикордонних сил НАТО.

Кораблі НАТО залишаться в порту Батумі до 15 лютого, і візьмуть участь у різних спільних навчаннях і показових тренуваннях, організованих грузинською стороною.

Навчання мають на меті підвищення взаємодії і взаємної відповідності НАТО і прикордонної поліції МВС та кораблів прикордонної охорони Грузії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Румунія пропонує розмістити в Чорному морі нову флотилію НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?