Берлін і Париж вірять, що угода з ЄС буде вирішальною в реформуванні України

Понеділок, 22 лютого 2016, 13:59

Угода про асоціацію може стати вирішальним двигуном реформування й модернізації України.

Про це йдеться у статті глав МЗС Франції та Німеччини Жана-Марка Еро та Франка-Вальтера Штайнмаєра для "Європейської правди".

"Угода про асоціацію і вільну торгівлю з Європейським Союзом, попереднє застосування якої розпочалося з початку 2016 року, може стати вирішальним двигуном реформування й модернізації за умови її рішучого і послідовного втілення", - наголосили міністри.

При цьому, за їх словами, Франція, Німеччина, ЄС та інші міжнародні партнери України готові їй допомагати на шляху до модернізації держави, суспільства й економіки.

Однак вони очікують, що українська влада буде робити кроки у відповідь на підтримку і солідарність західних партнерів.

"У відповідь на нашу солідарність і підтримку ми розраховуємо на рішуче прагнення основних політичних сил України до продовження курсу реформ" - заявили Еро і Штайнмаєр.

"Міжнародна спільнота надає Україні передусім поради й підтримку. Вона не вправі приймати замість України політичні рішення, які б повернули політичну стабільність чи здійснювали реформи задля добробуту людей", - разом з тим підкреслили міністри.

Вони також заявили, що  Україні вкрай важливо не зупинятися на півдорозі у втіленні реформ і боротьби з корупцією, оскільки, як підкреслили міністри, саме корупція та політичний влив бізнесу становлять велику загрозу для України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua