Поліція Парижа розігнала табір ромів

Середа, 3 лютого 2016, 15:57

Поліція знищила ромський табір, який розмістився на залізничних коліях на одній з околиць Парижа.

Про це повідомляє AFP.

За інформацією видання, табір, де мешкали близько чотирьохсот ромів, поліція прибрала через антисанітарію та з міркувань пожежної безпеки.

Операція відбулася вранці середи, 3 лютого. Зачистка території пройшла спокійно, адже більшість ромів в цей час залишила табір. Ті, хто перебував на місці, опору не чинили.

Видання нагадує, що у нетрях Парижа мешкають тисячі ромів, яких регулярно виселяють. Окрім того, правозахисники вказують на те, що часто ромів дискримінують і порушують їхні права.

У звʼязку з ситуацією правозахисна організація "Міжнародна амністія" закликала міську владу знайти довгострокове рішення проблеми проживання ромів, аби не викидати людей на вулицю посеред зими.

Відомо також, що територія, яка була "очищена" від ромів належить залізничній компанії SNCF, керівництво якої відмовилось від коментарів.

Раніше повідомлялося, що представники румунських ромів, які проживають у польському місті Вроцлав, подали скаргу на Польщу до Європейського суду з прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.