До Литви на вибори їдуть артисти з РФ, політики чекають "промивання мізків"

Середа, 10 грудня 2014, 09:40

Наприкінці лютого 2015 року у Вільнюсі виступить група російських зірок. Деякі вільнюські політики вважають, що така дата заходу - не просто випадковість, і побоюються, що під час концерту людям "промиватимуть мізки".

Про це пише Delfi.lt.

Концерт у столиці Литви пройде за кілька днів до виборів самоврядування і прямих виборів мерів. Повідомляється, що на ювілейному концерті Ігоря Крутого виступатимуть Філіп Кіркоров, Микола Басков, Олександр Сєров, Ігор Ніколаєв, Алсу та Ірина Дубцова.

Раніше російський співак Олег Газманов збирався виступити в Клайпеді, але йому відмовили в оренді концертного залу.

Як повідомлялося, в серпні Латвія заборонила в'їзд до країни трьом російським артистам - Йосипу Кобзону, Олега Газманова і співачці Валерії, які активно виступали на підтримку російської агресії в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.