Уряд Фінляндії пропонує ввести охорону в центрах з прийому біженців

П'ятниця, 5 лютого 2016, 17:30

Уряд Фінляндії пропонує ввести охоронців в штат працівників центрів з прийому та розподілу біженців.

Про це повідомляє видання Yle.

Робота охоронців в центрах для біженців передбачатиме отримання такої ж ліцензії від поліції, яка потрібна, наприклад, для роботи в торгових центрах і на вокзалах.

Уряд обґрунтовує свою пропозицію тим, що в центрах, де тимчасово перебувають прохачі притулку, постійно виникають заворушення.

Робочий персонал центрів часто не має можливостей і повноважень підтримувати належний порядок. У той же час ресурси поліції обмежені, і поліцейські не можуть постійно чергувати в центрах, щоб запобігати можливим заворушенням.

На даний момент у Фінляндії діє близько 140 центрів для прийому біженців, до того ж існує близько 60 центрів, призначених виключно для неповнолітніх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.