У Фінляндії пройдуть військові навчання за участі винищувачів з США

Понеділок, 8 лютого 2016, 18:40

Винищувачі F-15 ВПС Національної гвардії штату Орегон у травні протягом двох тижнів без зброї разом з фінськими колегами потренуються у Східній Фінляндії і Лапландії.

Про це повідомляє видання Yle з посиланням на Міністерство оборони Фінляндії.

У навчаннях, ймовірно, будуть брати участь також ВПС Швеції і Норвегії.

"У нас тісна співпраця з США, і ми прагнемо до того, щоб і далі продовжилася така ж тісна співпраця, також на практичному рівні" - зазначила фахівець міністерства оборони Фінляндії Міка Варвікко.

Візит американських винищувачів не згадується в оприлюдненій нещодавно програмі навчань ВПС. У ВПС це обґрунтовують тим, що мова йде про невеликі навчання. Згідно з не підтвердженими даними, До Фінляндії прибу 70-100 американців.

Американські винищувачі вперше тренуватимуться на базі ВПС Фінляндії. Міністерська комісія уряду по зовнішній політиці і політиці безпеки під керівництвом президента схвалила участь американців у навчаннях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.