Прем’єр Туреччини порівняв дії РФ у Сирії з радянською війною в Афганістані

Вівторок, 9 лютого 2016, 18:08

Прем’єр-міністр  Туреччини Ахмет Давутоглу застеріг Росію про можливі наслідки її дій у Сирії, заявивши, що вона може застрягнути там так само, як СРСР свого часу в Афганістані.

Про це повідомляє hurriyet daily news.

"Не хвилюйтеся, тирани, які перетворили Сирію, мій дорогоцінний Алеппо в озеро крові, одного разу заплатять за те, що вони зробили", сказав Давутоглу.

"Ніхто не повинен забувати, як радянські війська, які були могутньою суперсилою під час холодної війни ввійшли в Афганістан і покинули його в рабській ситуації. Ті, хто ввійшли в Сирію сьогодні також покинуть її рабським чином, "сказав Давутоглу.

Радянські війська протягом десятиліття знаходилися в Афганістані на запрошення тодішнього уряду.

Давутоглу також заявив, що "Росія продовжує нещадно бомбити цивільні об’єкти, які не мають нічого спільного з тероризмом".

За його словами, 90% ударів РФ не направлені проти "Ісламської держави".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.