До України приїде економічна місія із Нідерландів

Понеділок, 14 березня 2016, 18:36

З 15 по 17 березня в Україні перебуватиме нідерландська економічна місія на чолі з міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва Ліліанне Плумен.

Про це повідомляє прес-служба посольства Нідерландів в Україні.

Увага місії буде зосереджена на галузі сільського господарства та продовольства, а також питаннях інфраструктури та логістики. В місії беруть участь близько 30 нідерландських компаній, що представляють ці сфери.

У вівторок міністр Плумен відвідає нідерландську компанію "Zeelandia", виробника хлібних та кондитерських сумішей, а також зустрінеться з міністром фінансів Наталією Яресько.

У середу відбудуться зустрічі з міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом, студентами Києво-Могилянської Академії,  молодими українськими підприємцями. Міністр Плумен також здійснить візит до ПАТ "Комбінат Тепличний".

У четвер місія завершиться відвідуванням нідерландської ІТ-компанії Control Pay, що працює у секторі логістики, а також зустріччю з міністром аграрної політики та продовольства Олексієм Павленком.

"Україна має потужний потенціал для нідерландських бізнесменів та інвесторів. На сьогодні вже 320 нідерландських компаній працюють у цій сусідній до ЄС країні. У рамках візиту ми прагнемо створити можливості для укладення нових контрактів і розширення існуючих. Саме в цьому полягає важливість Угоди про асоціацію, яка визначає економічні та політичні реформи і передбачає усунення перешкод на шляху до спрощення  торгівлі", - сказала Плумен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.