У Нідерландах не коментують відтермінування безвізового для України

Середа, 2 березня 2016, 16:47

Постійне представництво Нідерландів в ЄС не коментує інформацію щодо прохання відкласти запровадження безвізового режиму з Україною після референдуму щодо Угоди про асоціацію і наголошують, що все залежить тільки від Єврокомісії.

Про це повідомляє УНІАН.

"Це Комісія вирішує, коли вона опублікує пропозицію скасувати візовий режим для України. Коли це станеться, Нідерландське головування розгляне цю пропозицію у відповідності з чинними процедурами", - заявили у представництві.

Крім того, в дипустанові наголосили, що рішення щодо скасування віз також вимагає голосів переважної більшості Ради ЄС та позитивного рішення Європейського парламенту.

Як повідомлялося, за інформацією народного депутата Володимира Ар’єва, Нідерланди виступають за перенесення розгляду питання про безвізовий режим України з ЄС після квітневого референдуму.

"Щодо безвізового режиму: ніякої відмови немає. Голландія вимагає перенести питання на дати після референдуму 6 квітня, який запланований в країні. За цей час ми мусимо допрацювати у Верховній Раді електронні декларації та запустити НАЗК, але це технічні питання. Щойно єврочиновниця Хельга Шмідт заявила, що невдовзі все станеться. Такі заяви неузгодженими не бувають", - повідомив Ар’єв.

Як відомо, 6 квітня в Нідерландах відбудеться референдум стосовно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.