Аеропорт Брюсселя у середу залишиться закритим

Середа, 30 березня 2016, 08:23

Аеропорт Брюсселя залишиться закритим у середу, через те, що продовжуються роботи із його відновлення після подвійного теракту минулого тижня.

"Аеропорт буде закритий для пасажирських рейсів до та з аеропорту Брюсселя в середу, 30 березня", - повідомив аеропорт у Twitter.

 Адміністрація аеропорту у вівторок випробувала тимчасову реєстрацію і нові заходи безпеки. Директор аеропорту Арно Файст у вівторок попередив, що навіть якщо всі тести пройдуть добре, "в кращому випадку" близько 20% послуг може бути відновлено в середу.

Аеропорт Брюсселя - великий європейський хаб і має рейси в пункти призначення по всьому світу. 

Як повідомлялося, авіакомпанія Brussels Airlines втрачає 5 млн євро на день через закриття аеропорту в Брюсселі після терактів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.