Росія оскаржила у СОТ українські захисні мита на аміачну селітру

П'ятниця, 4 березня 2016, 15:21

Україна отримала вимогу Російської Федерації про створення групи експертів у справі DS 493 "Україна – антидемпінгові заходи щодо імпорту нітрату амонію".

Про це "Європейській правді" стало відомо із джерел, близьких до Секретаріату СОТ у Женеві.

Цю інформацію підтвердили в Міністерстві економічного розвитку, зазначивши: РФ прагне оскарження результатів перегляду антидемпінгових заходів щодо російського імпорту нітрату амонію (аміачної селітри), за результатом якого були встановлені антидемпінгові мита у розмірі 20,51–36,03% строком на 5 років.

"Подання вимоги про створення групи експертів було здійснене невдовзі після проведення Генеральної ради СОТ, на якій позицію України щодо застосування Росією безпідставних торговельних обмежень підтримала низка країн. Тому ми розглядаємо такі дії РФ як продовження економічної агресії проти України", - заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська

Нагадаємо, у жовтні минулого року Україна ініціювала суперечку "Російська Федерація – заходи щодо імпорту залізничного рухомого складу, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання" (DS499).

Також опрацьовується питання можливості оскарження дій РФ з використанням інструментів СОТ стосовно обмеження імпорту сільськогосподарських та промислових товарів українського походження та обмежень транзиту українських товарів через територію РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.