РФ погрожує Україні позовом в СОТ через блокування транзиту

Четвер, 25 лютого 2016, 13:35

Росія подасть в СОТ позов до України у зв'язку з блокуванням автотранспортних перевезень, якщо сторонам не вдасться врегулювати цю проблему і відновити транзит великовантажних автомобілів.

Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку РФ Олексій Лихачов, повідомляє ТАСС.

"Ми вчора зробили всі необхідні заяви. Дуже сподіваємося, що наші українські партнери зроблять з них висновки. І поки є можливість врегулювати цю історію в позасудовому порядку, не вдаючись до позову", - зазначив він.

"Між транспортними владами йдуть переговори, є позитивні сигнали. Але в будь-якому випадку, якщо питання не вирішиться, ми будемо задіювати механізм СОТ", - сказав Лихачов.

Як раніше розповіла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська, дії України у ситуації з блокуванням транзиту російських фур не призводять до порушення Україною міжнародних договорів, зокрема норм Світової організації торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?