У Бельгії головного вербувальника джихадистів засудили на 15 років

П'ятниця, 15 квітня 2016, 08:05

Апеляційний суд Брюсселя у четвер збільшив термін покарання Халіду Зеркані і Фатімі Аберкане, які вважалися лідерами терористичного осередку Бельгії.

Про це повідомляє видання Le Soir.

Суд також наклав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі на Марію Грілло, яка намагалася приєднатися до джихадистів у Сирії. Крім того, за фінансування терористів до 4 років позбавлення волі з можливістю відстрочки покарання засудили Наїму Аберкане.

Халід Зеркані був засуджений до 15 років позбавлення волі за вербування кандидатів у Бельгії для участі у джихаді у Сирії з 2012 по 2014 рік. Серед завербованих ним – Абдельхамід Абауд і Шакіб Акрух, виконавці минулорічних терактів у Парижі.

На суді Халіда Зеркані засудили до 12 років ув’язнення, Фатімі Аберкане дали 8 років.

Апеляційний суд задовольнив клопотання прокуратури, яка вимагала жорсткішого покарання для обох, і засудив вербувальників до 15 років позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"