Генконсул Польщі: безвізовий режим з ЄС буде надано протягом кількох місяців

Вівторок, 19 квітня 2016, 17:48

Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський розраховує на введення безвізового режиму для України протягом декількох місяців.

Про це він повідомив журналістів у Полтаві, передають Українські новини.

"Сподіваємося за кілька місяців на безвізовий режим... Це сприятливо вплине на розширення контактів, зустрічі, обмін досвідом і налагодження зв'язків українців з європейцями", - зазначив він.

За словами Яблонського, Польща давно готова до безвізового режиму з Україною, але залежить від рішення інших країн шенгенської угоди.

"Ми просто не можемо вийти за рамки закону. Усе, що на сьогодні можливо, ми зробили: видаємо в 2 рази більше віз, ніж всі інші країни шенгенського договору. Зараз у Харкові тільки 2 консули займаються видачею віз, незабаром будуть 3, і черги зникнуть", - зазначив він.

За його словами, протягом року 6 консульств Польщі в Україні видали 850 тис. віз, що в 2 рази більше, ніж інші 30 консульств шенгенських країн разом узяті.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Єврокомісія в середу запропонує скасувати візи українцям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.