Єврокомісар Ган відвідає Україну перед подачею пропозиції про безвізовий

Четвер, 14 квітня 2016, 14:44

Комісар ЄС з питань сусідства  та переговорів про розширення Йоганес Ган має намір відвідати Україну у найближчі кілька днів.

Про це заявив співголова Парламентського комітету асоціації Андрей Пленкович в четвер у Києві, під час виступу на  Київському безпековому форумі.

"Ця інформація, схоже, не є публічною, але у найближчі дні відбудеться візит комісара Хана до Києва", - повідомив він, пославшись на свою розмову з комісаром.

Пленкович повідомив про цей візит в контексті безвізового діалогу України та ЄС, зауваживши, що це питання буде предметом розмов в Києві.

Водночас, Пленкович висловив впевненість, що початок процедури скасування віз не перебуває під загрозою.

"Більше не лишилося вимог, які має виконати Україна, це означає, що звіт піде до Ради ЄС та Європарламенту", - заявив він.

Як повідомляла "Європейська правда", Єврокомісія надішле до Ради ЄС законодавчу ініціативу щодо скасування віз для громадян України, які подорожують до ЄС, вже через 2 тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.