В Нідерландах активісти "окупували" село Крим

Субота, 2 квітня 2016, 10:38

Активісти руху "Молоді демократи" в Голландії влаштували показову "окупацію" села Крим на підтримку Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Відео акції вони виклали в Youtube.

На відео можна побачити, як невелика група активістів з прапорами організації та на танку для гри в пейнтбол заїжджає в село під назвою De Krim.

""Молоді демократи" вже приєднали Крим. З військово-транспортною технікою та невеликими силами вторгнення, вони напали на голландське село з метою залучення уваги до проведення референдуму щодо угоди про асоціацію з Україною", - йдеться в підписі до відео.

Як відомо, парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС 7 липня – після набуття чинності закону, який дозволив виносити на референдум міжнародні угоди.

Як повідомлялося, виборча комісія Нідерландів оголосила про те, що консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС буде проведений навесні наступного року.

Раніше в Нідерландах зібрали необхідну кількість підписів для проведення консультативного референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Зібрати підписи вдалося завдяки інтенсивній онлайн-кампанії сатиричного блогу GeenStijl, групи громадян Burgercomite ЄС ("Комітет громадян ЄС") і євроскептичного мозкового центру "Форум для демократії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua