Президент Туреччини не повинен ображатися на журналістів – Туск

Неділя, 24 квітня 2016, 17:54

Президент Європейської ради Дональд Туск порадив президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану менше звертати увагу на критику ЗМІ та бути "більш товстошкірим".

Таку думку Туск висловив під час свого візиту до Туреччини, повідомляє Reuters.

Він  зазначив, свобода преси постійно була темою "його переговорів з турецьким керівництвом під час переговорів щодо угоди про реадмісію мігрантів".

За словами Туска, політик має мати "товсту шкіру" і у нього особисто "немає ніяких очікувань щодо того, щоб преса ставилася до нього з особливою повагою чи турботою".

"Грань між критикою, образою та наклепом – дуже тонка і відносна. В той момент коли саме політики починають вирішувати, де цю межу перетнули журналісти –  може означати кінець свободи слова в Європі, в Туреччині, в Африці, в Росії, скрізь", – наголосив він.

Раніше повідомлялося, що в Туреччині п'ять людей були ув'язнені за "образу" президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...