Хакери атакували понад 200 польських банків – ЗМІ

Вівторок, 26 квітня 2016, 14:08

Жертвами хакерських атак у Польщі стали 17 комерційних та 230 кооперативних банків.

Про це повідомляє видання Puls Biznesu  з посиланням на сайт Niebezpiecznik.pl.

"Не знаємо, скільки насправді жертв маємо в Польщі і чи є якісь фінансові втрати через ці атаки" - йдеться у повідомленні редакції.

Як зазначається, атака під назвою "GozNym" не є інноваційною. Для атаки використовується техніка, відома за іншими атаками. Жертва бачить правильну адресу, але під контролем браузера GozNym  її перенаправляє на фальшивий сайт. Шкідлива програма краде реєстраційні дані для банківського рахунку, якими зловмисники можуть скористатися на реальному веб-сайті банку, вдаючи, що це клієнт".

Водночас представник Комісії з фінансового нагляду Польщі Лукаш Дайнович, що згідно з інформацією комісії, виняткової ситуації у зв’язку з хакерськими атаками не спостерігається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.