У Греції – загальнонаціональний страйк службовців

Четвер, 7 квітня 2016, 12:09

На четвер, 7 квітня, у Греції оголошений загальнонаціональний страйк держслужбовців, працівників аеропортів і працівників ЗМІ.

Про це пише Ekathimerini.

Страйкуватимуть працівники різноманітних служб проти пенсійної реформи.

Повідомляється, що через страйк авіадиспетчерів аеропорти по всій Греції не будуть приймати і відправляти рейси.

Страйкують також і працівники держаних лікарень по всій країні, які не будуть приймати пацієнтів окрім надзвичайних і термінових випадків.

Також не працюватимуть працівники державних шкіл, податківці і службовці місцевих адміністрацій.

Втім, повідомляється, що в цьому черговому страйку проти реформи соціального забезпечення в Греції не будуть брати участь працівники громадського транспорту.

Проте в ньому візьмуть участь працівники телебачення, журналісти якого на знак протесту залишать своє місце роботи о 13:00 за місцевим часом.  

Ці страйки відбуваються напередодні нових переговорів між урядом Греції та міжнародними кредиторами щодо надання нового траншу фінансової допомоги, які мають відбутися 22 квітня.

Як відомо, одна з основних вимог МВФ та інших кредиторів - це реформа системи соціального забезпечення Греції, яка передбачає значне скорочення державного фінансування цієї сфери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.