У Молдові залишили в силі заборону каналу "Росія 24"

Четвер, 7 квітня 2016, 19:21

Кишинівська апеляційна палата залишила в силі рішення Координаційної ради по телебаченню і радіо (КРТР) про припинення ретрансляції російського телеканалу "Росія 24" на території Республіки Молдова.

Про це повідомляє видання Noi.md.

У четвер, 7 квітня,  магістрати відхилили "як необгрунтовану" касаційну скаргу колишнього депутата, нині політичного в'язня Григорія Петренко, який вимагав скасування рішення КРТР про припинення мовлення телеканалу "Росія-24" на території Молдови.

Постанова Кишинівської апеляційної палати може бути оскаржена протягом двох місяців у Вищій судовій палаті.

Нагадаємо, що 27 травня 2015 року Координаційна рада по телебаченню і радіо прийняла рішення про припинення ретрансляції російського телеканалу "Росія 24" на території Республіки Молдова на невизначений період, що являє собою, за словами експертів, фактичну заборону ретрансляції російського телеканалу в Молдові.

КРТР звинуватила телеканал у відсутності плюралізму думок, просуванні політики Російської Федерації, посилаючись на необхідність захисту інформаційного середовища країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".