В Латвії затримали пропагандиста Russia Today

Середа, 16 березня 2016, 12:47

Співробітники латвійської поліції затримали скандально відомого журналіста телеканалів Russia Today і "Звезда" Грема Філліпса.

Про це повідомляє Delfi.

Філліпс спочатку намагався очолити колону легіонерів і їхніх прихильників у старій Ризі, проте охорона не дозволила йому це зробити.

Пізніше Філліпс, на якому був помаранчевий жилет представника преси, кричав "Чому ви прославляєте фашизм?" і намагався домогтися від учасників ходи відповідей на свої питання.

У більшості випадків спроби Філліпса були проігноровані. Деякі літні люди відмовлялися говорити з ним російською.

Зрештою Філліпс був затриманий. Поліція не пояснила його затримання, коротко сказавши самому затриманому, що він провокує людей. Присутні вітали затримання журналіста оплесками.

Нагадаємо, у липні 2014 року Служба безпеки України затримала Філліпса і прийняла рішення про його видворення за межі України із забороною в'їзду на три роки.

При цьому сам Філліпс спочатку стверджував, що йому не загрожує депортація. Після цього Філліпс повернувся в Росію, а звідти - на Донбас і продовжив роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?