Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ - ЗМІ

Неділя, 3 квітня 2016, 13:33

Уряд Німеччини планує посилити заходи для боротьби з шпигунством, пропагандою та дезінформацією Росії.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Федеральна розвідувальна служба Німеччини та Федеральне відомство із захисту конституції у травні представлять урядові країни проміжну доповідь щодо діяльності російських спецслужб у ФРН.

Приводом до активізації боротьби з підривною діяльністю пропагандистів стала історія нібито зґвалтованої дівчинки Лізи.

Окрім того, Федеральна розвідувальна служба країни планує відновити роботу контррозвідки, практика якої була припинена після терактів 11 вересня 2001 року в США.

За посилення боротьби із російською пропагандою виступають представники правлячої партії ХДС/ХСС та "Союз 90/Зелені". Ці політичні сили непокояться ймовірним фінансуванням з боку Кремля правопопулістських партій, зокрема і німецької партії "Альтернатива для Німеччини".

"Тема російського впливу в Німеччині наразі стоїть в числі перших на політичному порядку денному", - сказав представник ХСС Ганс-Петер Уль.

Він вимагає уваги правоохоронних органів Німеччини до активності Росії. "Стратегія з дестабілізації, яку Москва застосовує в ситуації кризи в Європейському Cоюзі, не є безпечною для нашої країни", - додав політик.

Представниця "Зелених" Марілуїзе Бек розкритикувала німецьку наївність щодо впливу Росії на стан безпеки в Німеччині.

За її словами, Володимир Путін підживлює антикапіталістичні, націоналістичні та антизахідні настрої в німецькому суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: