У Німеччині нарешті з’явиться безкоштовний Wi-Fi у громадських місцях

Неділя, 15 травня 2016, 10:35

Німецький уряд внесе поправки в законодавство, які дозволять відкрити безкоштовні точки доступу до Інтернету через Wi-Fi в публічних місцях.

Про це повідомляє AFP.

Згідно з останніми даними, в Німеччині на кожні 100 000 жителів припадає всього дві відкриті точки Wi-Fi, порівняно з 10 у Швеції та 29 у Великій Британії.

Тільки 39% користувачів Інтернету в Німеччині виходять в онлайн через Wi-Fi за межами своїх будинків.

Це пов'язано з суворим законодавством, направленням на боротьбу з піратським контентом, згідно з яким відповідальність за нелегально отриманий контент лягає не на кінцевого користувача, а на власника мережі.

Згідно з домовленістю, досягнутою на цьому тижні в рамках "великої коаліції" Німеччини, будуть внесені поправки, згідно з якими "безкоштовний Wi-Fi і його постачальники будуть розглядатися як провайдери" - тобто, вони не будуть нести відповідальності за користувачів.

Це правило буде діяти для тих, хто безкоштовно пропонує доступ до свого Wi-Fi - чи то власник ресторану, який дозволяє клієнтам підключатися онлайн, або доброзичливий хлопець, який передасть свій пароль на свій доступ в Інтернет.

Пропозиція повинна бути розглянута німецьким урядом, перед тим як її передадуть до парламенту, таким чином, нові поправки набудуть чинності не раніше осені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.