Під час бійки мігрантів у Кале постраждали щонайменше 40 людей

Фото
П'ятниця, 27 травня 2016, 14:35

Щонайменше 40, а за окремими даними 57 людей, отримали поранення внаслідок бійки в таборі мігрантів у французькому Кале.

Про це повідомляє видання La Voix du Nord.

Бійка між суданськими і афганськими мігрантами сталася у четвер ввечері під час роздачі їжі.

Для забезпечення порядку у табір були направлені 200 поліцейських, два з половиною мобільних спецпідрозділи і 70 пожежників, оскільки було здійснено підпал кількох тимчасових жител.

 
 

В ході бійок поранення отримали 33 мігранти, п’ять членів благодійної організації La Vie Active і двоє поліцейських. За інформацією джерел у правоохоронних органах, поранення отримали 57 людей, стан п’яти з них розцінюють як важкий.

Після закінчення бійки 120 мігрантів із Судану, чиї житла згоріли, були переселені до притулків.

Кількість біженців у таборі, відомому як "джунглі Кале", за останні тижні зросла. 21 травня у ньому, за даними префектури, перебували близько 3,9 тис. мігрантів. Більшість з них не хочуть подавати прохання про притулок у Франції, а прагнуть потрапити до Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.