ПАРЄ в середу розгляне пом'якшення дипломатичних санкцій проти РФ

Середа, 22 червня 2016, 12:50

ПАРЄ в середу розгляне питання участі російської делегації в роботі Асамблеї.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Постійної делегації Верховної ради України у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

"Сьогодні о 20:00 за Києвом. Дебати в ПАРЄ щодо участі делегації РФ в роботі Асамблеї. Стежте, хто є who", - зауважив він.

Як відомо, делегація РФ перебуває під санкціями ПАРЄ, котрі були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

Росіяни не мають права брати участь у місіях зі спостереження за виборами, бути доповідачами, а також бути призначеними у якості представників ПАРЄ в інших органах.

Окрім того, у січні 2015 року Асамблея призупинила право голосу росіян, право бути представленим в Бюро ПАРЄ, президентському комітеті та постійному комітеті (керівних органах) асамблеї

У січні 2016 року російська делегація просто не з’явилася на засідання для того, щоб у ПАРЄ формально не змогли продовжити санкції проти неї. У підсумку повноваження РФ у ПАРЄ не були підтверджені на поточний рік через відсутність пропозицій російського парламенту щодо складу делегації РФ.

Попередній керівник ПАРЄ Анн Брассер тоді заявляла, що делегація Російської Федерації не зможе брати участь у засіданнях ПАРЄ принаймні до наступних парламентських виборів в РФ, тобто фактично протягом майже всього 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.