Лідери ЄС мають піти у відставку через Brexit - віце-президент Європарламенту

Понеділок, 27 червня 2016, 11:51

Лідери Євросоюзу повинні піти у відставку у зв’язку з результатами референдуму в Британії щодо членства в ЄС.

Про це заявив віце-президент Європарламенту Ришард Чарнецький, повідомляє Радіо Польща.

Чарнецький наголосив, що представники євросоюзних структур несуть відповідальність за Brexit, а тому вони повинні розглянути можливість відмови від своїх нинішніх посад.

За його словами, оскільки, прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон мав сміливість заявити про свою відставку, жодних перешкод, аби так само вчинили глава Європейської ради Дональд Туск, глава Єврокомісії Жн-Клод Юнкер та президент Європарламенту Мартін Шульц, немає.

Чарнецький додав, що наслідком Brexit буде відчутна втрата значення Євросоюзу на міжнародній арені, особливо у відносинах з Росією, що, на думку політика, має для Польщі ключове значення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.