У Британії почастішали випадки расизму після референдуму про вихід з ЄС - ЗМІ

Понеділок, 27 червня 2016, 14:01

У Британії почастішали випадки расизму після референдуму про вихід з Євросоюзу.

Про це пише The Guardian.

У неділю расистські графіті знайшли на вхідних дверях польського культурного центру у Хаммерсміті, західний Лондон.

Крім того, після оголошення підсумків референдуму в поштові скриньки жителів Хантінгдона графства Кембріджшир були кинуті послання расистського характеру. Листівки антипольського змісту були знайдені і біля однієї з шкіл.

За повідомленнями ЗМІ, листівки містили наступний текст англійською і польською мовами: "Залишити ЄС/більше ніякої польської нечисті".

 

Посольство Польщі у Британії вже заявило, що шоковане останніми випадками ксенофобії проти польської громади і закликало повідомляти про такі випадки місцевій владі.

Повідомляється також про випадки прояву нетерпимості до мусульман і вихідців з країн Південної Азії, особливо такі повідомлення поширюються у соцмережах.

Як зазначається, багато інцидентів з них пов'язані з помилковим розумінням того, що результати референдуму означають, що жителям ЄС нібито доведеться покинути Британію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".