Папа Римський заявив, що церква має попросити вибачення у геїв

Понеділок, 27 червня 2016, 14:49

Папа Римський Франциск заявив, що християни повинні просити вибачення геїв та всіх інших, кого образила або експлуатувала церква.

Про це Папа Франциск заявив на прес-конференції, повертаючись з Вірменії, повідомляє CNN.

"Я повторюю те, що говорить катехизм Католицької Церкви говорить: вони не повинні піддаватися дискримінації, їх необхідно поважати і надавати пастирський супровід. Церква повинна просити прощення за свою поведінку багато раз ... коли я кажу церква, я маю на увазі християн. Церква свята, ми грішники", - сказав Франциск

Папа Франциск також підкреслив, що церква повинна просити вибачення за історичні образи, вчинені від її імені.

"Я вважаю, що церква має вибачитися не тільки перед людиною, яка є геєм, і яку церква образила, але мусить вибачитися перед бідними, жінками і дітьми, які піддавалися експлуатації, за те що благословляла так багато зброї", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.