В Іспанії за відмивання грошей затримали 6 росіян і українця

Вівторок, 28 червня 2016, 14:09

Принаймні сім осіб були затримані за підозрою у відмиванні грошей і у звʼязках з колумбійськими наркокартелями під час операції іспанської цивільної гвардії проти російської мафії.

Про це повідомляє El Mundo.

"В операції цивільної гвардії в ніч на вівторок у містечку Таррагона було затримано не менше семи осіб. Серед затриманих шестеро росіян, український юрист та іспанець", – йдется у повідомленні видання.

За даними джерел видання, затримані є частиною тамбовської та таганської мафіозних груп.

За інформацією слідства, представники цих угруповань займалися відмиванням грошей через підставні фірми, які скуповували нерухомість в Іспанії.

"Є свідчення того двоє затриманих росіян мають дуже добрі стосунки з представниками правлячої партії Росії", – додає El Mundo.

Слідчі вже мають інформацію про тісні звʼязки затриманих з колумбійськими наркокартелями Калі і Медельїн.

Операція проти російської мафії триває.

Наразі у справі йдеться про 19 епізодів, повʼязаних зі 192 обʼєктами нерухомості в Іспанії.

Нагадаємо, у травні цього року національна судова колегія Іспанії видала міжнародний ордер на арешт кількох російських громадян, пов'язаних з президентом РФ Володимиром Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.