Трамп пропонує "посилені перевірки" для іммігрантів з Німеччини та Франції

Неділя, 24 липня 2016, 14:12

Кандидат у президенти США Дональд Трамп вважає за необхідне запровадити посилені перевірки для тих, хто приїжджає в США з території Німеччини та Франції.

Про це він заявив в інтервʼю NBCNews, повідомляє n24.

Раніше, під час одного зі своїх виступів у Клівленді Трамп наголосив на тому, що США мають "негайно припинити імміграцію з усіх країн, які опинилися під загрозою терору" до того моменту, поки не буде запроваджена посилена процедура перевірки громадян, які прибувають з цих країн.

Трамп, коментуючи цю заяву підкреслив, що "посиленні заходи безпеки" мають бути застосовані і проти тих, хто приїздить з Німеччини та Франції, адже у цих країни з'явилися "певні проблеми".

"Ми повинні бути жорсткими, ми повинні ввести жорсткі стандарти. Якщо людина не може довести своєї версії причини прибуття до США, то її не можна впускати в країну", – відзначив Трамп.

Нагадаємо, Трамп неодноразово закликав США заборонити мусульманам в'їзд до країни. Тому, у своїй промові в Клівленді, він вирішив "розширити" перелік мусульманських країн за рахунок країн, які "скомпрометували себе" у зв’язку з терористичною загрозою.

Як повідомлялося, у вівторок Дональд Трамп офіційно став кандидатом на пост президента США від Республіканської партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?