Україна приєдналася до конвенції Ради Європи про безпеку футбольних матчів

Понеділок, 4 липня 2016, 13:51

Конвенція Ради Європи щодо безпеки на футбольних матчах та інших спортивних подіях 3 липня була офіційно відкрита для підписання країнами-учасницями на стадіоні "Стад де Франс".

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради Європи.

Конвенцію підписали 14 країн: Болгарія, Франція, Грузія, Греція, Литва, Молдова, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Португалія, Росія, Швейцарія, Македонія та Україна.

Як повідомлялося, ідея цієї конвенції – "створити привітну атмосферу на стадіоні та поза ним". Серед іншого країни-підписанти будуть зобов’язані забезпечити кращу доступність стадіонів для дітей, літніх людей та людей з фізичними обмеженнями, поліпшити санітарні умови та якість місць для відпочинку.

Конвенція передбачає низку заходів та покарань для тих відвідувачів спортивних заходів, хто причетний до насильницький та неприйнятних дій.

Зокрема, передбачені такі покаранні, як заборона на відвідування стадіонів, а також заборона на подорожі за кордон з метою відвідування футбольних матчів.

Рада Європи заявила про намір відкрити конвенцію для підписання після масових заворушень під час чемпіонату Євро-2016.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.