У Туреччині звільнили понад 27 тис. працівників сфери освіти

Четвер, 11 серпня 2016, 14:04

В рамках розслідування спроби перевороту у Туреччині звільнені понад 27 тис. працівників сфери освіти.

Про це повідомляє Reuters.

"Туреччина скасувала дозволи на роботу 27 424 працівників сфери освіти в рамках розслідування спроби перевороту, вчиненої прихильниками Фетхуллаха Гюлена", – цитує агенція міністра освіти Туреччини Ісмета Йилмаза.

"Ці співробітники позбавлені права працювати у державних або приватних навчальних закладах", – додав міністр.

Раніше повідомлялося, що після спроби перевороту в Туреччині відсторонили від роботи майже 22 тисячі працівників сфери освіти.

Також у липні стало відомо, що міністерство освіти Туреччини закриє понад 1600 навчальних закладів, включаючи приватні школи, приватні гуртожитки через порушення конституційного порядку.

Нагадаємо, в ніч на 16 липня прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що Туреччина зіткнулася зі спробою повстання армії.

Прем'єр-міністр Туреччини звинуватив в організації спроби військового перевороту опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Турецька влада стверджує, що Гюлен створив терористичну мережу під назвою "Паралельна держава". Сам Гюлен засудив спробу перевороту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?