У Німеччині зафіксували 340 випадків вербування ісламістів серед біженців

Неділя, 14 серпня 2016, 13:49

Федеральне відомство з охорони конституції Німеччини заявляє про сотні спроб радикальних ісламістів завербувати нових прибічників серед біженців.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"До цього часу нам стало відомо про понад 340 випадків. Але це лише ті, про які ми дізналися. Імовірно, існує більше випадків", - заявив керівник відомства Ганс-Ґеорґ Маасен.

За його словами, оператори притулків для біженців вже знають про цю проблему, правоохоронці надали їм необхідну інформацію.

"У нас викликає занепокоєння, коли салафісти та інші ісламісти проводять вербування у притулках для біженців", - наголосив Маасен.

Він також зазначив, що серед прохачів притулку є багато молодих чоловіків-сунітів, які походять з консервативного ісламьского середовища та хочуть по п'ятницях відвідувати арабськомовні мечеті.

За словами Маасена, у Німеччині серед таких є багато ісламістських, салафітських мечетей. "Вони готують до радикалізації. Це - небезпечно, тому ми взяли під нагляд значну їхню частину", - повідомив керівник відомства охорони конституції ФРН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.