Канада продовжила антидемпінгові мита на гарячекатаний прокат з України

Вівторок, 16 серпня 2016, 19:13

Канадський міжнародний торговий трибунал продовжив антидемпінгові мита на імпорт з України гарячекатаного прокату з вуглецевої сталі і прокату з високоміцної низьколегованої сталі.

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Канади.

Крім того, антидемпінгові мита на імпорт такої ж продукції продовжені для Бразилії, Китаю, Китайського Тайбея, а також субсидованої продукції з Індії.

У той же час, трибунал скасував антидемпінгові заходи щодо цієї продукції походженням з Тайваню та Індії, так як їх скасування навряд чи призведе до нанесення шкоди місцевим виробникам.

Канада ввела антидемпінгові мита на імпорт плоского прокату, в тому числі і з України, у 2001 році, після чого ці мита двічі переглядалися, останній раз в 2011 році.

Розмір антидемпінгового мита щодо вуглецевого і легованого гарячекатаного листового прокату походженням з України становить 77%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.