У Відні посольства замість поліції охоронятимуть військові

Вівторок, 2 серпня 2016, 11:07

Солдати австрійської армії буде з сьогоднішнього дня будуть залучитися для охорони будівель посольств у Відні для того, щоб зменшити навантаження на поліцію.

Про це повідомляє The Local.

Більше 100 солдатів будуть розміщені в 24 посольствах, представництві ООН та інших міжнародних установ, розташованих у столиці Австрії.

Солдати пройшли 10-денний курс підготовки, у тому числі, як боротися зі стресовими ситуаціями з агресивними людьми, а також вирішенні повсякденних ситуаціях, таких як надання першої допомоги.

Як і поліція, солдати будуть озброєні бойовим пістолетом і перцевим балончиком, але вони не можуть проводити арешти і повинні викликати поліцію в таких випадках.

"Вони можуть охороняти власність, вони можуть переміщати людей і вони мають право використовувати силу", - заявив прес-секретар армії Курт Вагнер.

Додаткові поліцейські, яких звільнили від охорони дипустанов, будуть залучені для патрулювання районів міста і сприятимуть вирішенню поточної ситуації з біженцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.