Міноборони Литви: неоголошені навчання РФ збільшують напруженість у регіоні

Четвер, 25 серпня 2016, 19:50

Міністерство оборони Литви стверджує, що проведені в четвер Росією масштабні військові навчання, про які заздалегідь не було повідомлено, збільшують напруженість у регіоні.

Про це повідомляє портал Delfi.

"Ми шкодуємо, що Росія вже кілька років, не рахуючись з сусідами, застосовує практику несподіваних, а часто і виключно великомасштабних навчань. Це не сприяє ані стабільності, ані прозорості в євроатлантичному просторі", - сказала прес-аташе міноборони Аста Гальдікайте.

"Так і ці навчання, про які заздалегідь не було оголошено, створюють додаткову напруженість із сусідніми державами, а також знижують довіру, прозорість і стабільність в регіоні", - додала представник міністерства.

Росія у четвер без попереднього сповіщення почала великомасштабні військові навчання в декількох регіонах країни, включаючи і Західний військовий округ, який межує з Україною та країнами Балтії.

Раніше повідомлялося, що міноборони Польщі проводить термінову зустріч через перевірку РФ боєготовності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.