Посол: в Австрії не працює аргумент "ми воюємо за ваші цінності"

Понеділок, 29 серпня 2016, 11:37

В Європі не працюють багато із тих аргументів, які просуває Україна, через зміни у настроях суспільства, в тому числі через скептичне ставлення до Європейського Союзу.

Про це розповів посол України в Австрії Олександр Щерба в інтерв’ю "Європейській правді".

"Теза "сьогодні ми потрапили під агресію, а завтра будете ви" – не сприймається. Тому що австрійці чітко знають, що "завтра вони не будуть". Є таке переконання, є таке розуміння. Аргументи, які ми звикли наводити, не є хибними, вони правильні. Але треба бути готовими, що у відповідь ти побачиш порожні очі", - сказав Щерба.

"Ще приклад: "Ми воюємо за ваші цінності"... Це не працює взагалі. Слово "цінності" для багатьох європейців втратило свою магію", - додав він.

Водночас Щерба відзначив, що в Австрії, зокрема, працює згадка про те, що Росія порушила договори, обіцянки і норми міжнародного права.

"Працює аргумент про реформи – коли ти показуєш, що в Україні змінилося, де в реформах є прогрес, де менше прогресу. Потрібні факти, цифри", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."