Apple оскаржить штраф ЄК за ухилення від сплати податків

Середа, 31 серпня 2016, 12:55

Американська компанія Apple буде оскаржувати рішення Європейської комісії про відшкодування уряду Ірландії податкових субсидій на суму до 13 млрд євро (14,5 млрд дол) плюс відсотки.

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише liga.net.

"Apple дотримується закону і платить всі належні податки не тільки в Ірландії, але і в кожній країні, де працюють підрозділи компанії. Тому ми будемо подавати апеляцію і сподіваємося, що рішення буде скасовано", - заявив глава компанії Тім Кук.

За словами Кука, Apple виявилася в незвичайному положенні.

"Нас зобов'язали заднім числом оплатити в Ірландії додаткові податки. Хоча уряд країни заявив, що ми не повинні їм більше, ніж вже заплатили", - зазначив він.

"Apple очікує якнайшвидшого рішення з цього питання, yвесь апеляційний процес може затягнутися на кілька років", - відзначають в Appleinsider.

Також Apple заявила, що таке рішення Єврокомісії може негативно відбитися на інвестиційному кліматі і ринку праці в Європі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Єврокомісія визнала податкові пільги, які були надані компанії в Ірландії протягом 2003-2014 років, незаконними.

Комісія зажадала від Apple відшкодувати уряду країни податкові субсидії на суму до 13 млрд євро плюс відсотки.

Економічна правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.