22 корабля і 16 субмарин беруть участь у навчаннях НАТО у Балтійському морі

фото
Середа, 14 вересня 2016, 15:49

Військово-морські сили НАТО беруть участь у великих навчаннях "Northern Coasts 16", які проходять біля узбережжя Балтійського моря

Про це повідомляє сайт ВМС НАТО.

До 38 морських суден, включаючи підводні човни з 16 країн НАТО і держав-партнерів, беруть участь у навчаннях, сфокусованих на ведення підводних і надводних бойових дій. Військово-морські сили НАТО в ході навчань будуть діяти разом, як одна група.

фото - shape.nato.int

"Навчаюсь разом, НАТО і партнери посилюють здатність ефективно поєднувати національні сили, щоб протистояти будь-яким можливим загрозам безпеки на морі. Ці важливі навчання доводять здатність сил НАТО стрімко збільшуватися до великої багатонаціональної оперативної групи, коли і де це буде необхідно", - зазначили в командуванні ВМФ.. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.