ФРН закрила посольство в Туреччині після обкладинки з Ердоганом у Spiegel

фото
Четвер, 15 вересня 2016, 11:41

Німеччина тимчасово закрила своє посольство в Туреччині через побоювання проведення агресивних демонстрацій після виходу журналу Der Spiegel, обкладинка якого обурила владу в Анкарі.

Про це повідомляє Euobserver.

На обкладинці журналу президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган зображений як диктатор на тлі Стамбульської Блакитної мечеті з мінаретами, які перетворилися в ракети. Заголовок на обкладинці говорить: "Країна втрачає свободу".

 

Міністерство закордонних справ Туреччини заявило, що стаття створює негативний образ не тільки Туреччини, але й ісламу".

Як відомо, протягом останніх місяців між ФРН та Туреччиною тривала суперечка щодо надання можливості депутатам бундестагу відвідати базу авіабазу "Інджирлік".

Лише минулого тижня Анкара дозволила німецьким депутатам відвідати військовий об’єкт, де розміщенні солдати бундесверу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.