Австрія розпочала будівництво паркану на кордоні з Угорщиною

Вівторок, 20 вересня 2016, 12:55

Австрія розпочала будівництво захисного паркану протяжністю 1,8 км вздовж кордону з Угорщиною, поруч з контрольно-пропускним пунктом, через який минулого року пройшли сотні тисяч мігрантів.

Про це повідомляє Reuters.

Представник австрійської поліції заявив, що в понеділок вже почали закопувати вертикальні труби, на яких буде кріпитися огорожа, проте рішення щодо встановлення захисного паркану ще немає.

"Так звані грунтові анкери були закладені", - сказав він.

Паркан біля пропускного пункту міста Нікельсдорф буде встановлено у випадку, якщо Австрія вирішить активувати жорсткі заходи, що дозволять їй швидко відвернути потік мігрантів.

Після минулорічного напливу мігрантів, в результаті якого Австрія прийняла близько 90 тисяч прохачів притулку, уряд заявив, що дозволить лише 37 тисячам осіб подати заяву про надання притулку в 2016 році.

Угорщина вже побудувала захисний паркан уздовж кордону з Сербією, а країни Балтії у свою чергу ввели власні обмеження, в координації з Австрією, щоб закрити даний маршрут для міграції в центрі Європи.

Нагадаємо, минулого року Австрія розпочала будівництво 3,7-кілометрового паркану на кордоні зі Словенією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.