Обрані в Криму депутати в Литві матимуть статус небажаних осіб - Лінкявічюс

П'ятниця, 23 вересня 2016, 15:38

Литва не визнала виборів в Держдуму РФ в анексованому Криму. Вибрані там депутати не будуть вважатися Литвою такими зі всіма витікаючими з цього наслідками.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в інтерв'ю Delfi.

За словами міністра, невизнання виборів у Криму не означає невизнання виборів до російського парламенту в цілому, однак статус обраних в Криму депутатів в Литві буде небажаним.

"Це не означає прямої оцінки виборів в цілому, це означає те, про що ми весь час говоримо, що все, що відбувається в Криму ми вважаємо незаконним. Те, що відбувалося ми не вважаємо виборами, більш того, не визнаємо результатів. І тих обраних, як стверджують, в Криму в члени Думи ми не будемо вважати депутатами Думи з усіма витікаючими звідси наслідками. Їх статус буде точно небажаним у нашій країні і, сподіваюся, що у всьому ЄС", - сказав він.

Депутатами Госдуми від анексованого Криму стали шість осіб від партії "Єдина Росія". За партійними списками до Ради потрапили підконтрольні Кремлю віце-прем'єр-міністри Криму Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, а також "прокурор" Криму Наталія Поклонська.

Призначений Кремлем глава Криму Сергій Аксьонов, який очолював список "Єдиної Росії" на анексованому півострові, від депутатського мандата відмовився.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.