Німеччина не визнає вибори до Держдуми РФ в окупованому Криму

Вівторок, 20 вересня 2016, 15:50

Уряд ФРН не визнає вибори до Державної Думи Російської Федерації, які відбулися 18 вересня на території окупованого РФ Криму.

Про це заявив посол ФРН в Україні Ернст Райхель, повідомляє прес-служба посольства Німеччини в Україні.

"Разом з нашими партнерами по ЄС Федеральний уряд Німеччини не визнає незаконну з точки зору міжнародного права анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією, а отже не визнає і проведення Росією виборів у Криму. З цієї причини Федеральний уряд не відряджав спостерігачів ОБСЄ/БДІПЛ до Криму. Спільно з нашими партнерами по ЄС Федеральний уряд без обмежень виступає за територіальну цілісність і суверенітет України", – повідомив Райхель.

Раніше повідомлялося, що Польща не визнає виборів до Держдуми Росії в анексованому Криму.

Нагадаємо, з подібною заявою виступив і Європеський Союз, який заявив про невизнання  виборів до Держдуми Росії в анексованому Криму.

Відзначимо, ПАРЄ теж не визнає російських виборів у Криму.

Як відомом, Міністерство закордонних справ України оголосило рішення про невизнання повноважень більшості депутатів Державної думи РФ, обраних 18 вересня.

В МЗС пояснили, що в результаті проведення таких виборів легітимність втратили не лише 4 "депутати Держдуми", обрані в Криму за мажоритарною системою, але також всі депутати, обрані за партійним списками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.