Порошенко запропонував прем'єру Канади синхронно ратифікувати угоду про ЗВТ

Вівторок, 11 жовтня 2016, 19:22

Президент України Петро Порошенко запропонував прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо синхронно ратифікувати парламентами обох країн угоду про зону вільної торгівлі, підписану 11-12 липня.

Про це президент заявив під час телефонної розмови з прем’єр-міністром Канади, повідомляється на сайті глави держави.

"Президент Порошенко запропонував синхронно ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі, підписану під час візиту прем’єра Трюдо до України 11-12 липня, парламентами обох країн", - йдеться у повідомленні.

Крім того, Порошенко та Трюдо домовилися про підписання найближчим часом угоди про співпрацю в галузі безпеки і обговорили умови активізації діалогу щодо лібералізації візового режиму між Україною і Канадою.

Нагадаємо, наприкінці вересня уряд Канади вніс на розгляд парламенту Угоду про вільну торгівлю з Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.