В Іспанії 11 українських моряків звинувачують у перевезенні наркотиків для джихадистів

Середа, 12 жовтня 2016, 08:12

Одинадцять громадян України та один громадянин Узбекистану перебувають під слідством в Іспанії за звинуваченнями у причетності до мережі, яка займається постачанням зброї і наркотиків терористам в Іраку та Лівії.

Про це повідомив підполковник Цивільної гвардії Хав'єр Рохеро, повідомляє El Mundo.

За словами Рохеро, моряки-українці були членами команди вантажного судна Marti N., що перевозило 20 тонн гашишу, схованого у деревині, з іспанського порту Альмерія до Лівії.

Судно було затримано у західній частині Середземного моря, точна дата затримання не повідомляється.

Затримання судна було частиною спільної операції, яку з 2015 року проводять групи з Іспанії, Італії, Франції та Греції в координації з Європолом і американською DEA.

За даними правоохоронців, загалом за час операції виявили 100 тонн гашишу, 11 400 одиниць зброї, більше мільйона патронів і 10 тонн вибухових речовин, затримано 109 осіб.

Мережа діяла під керівництвом сирійців, які постачали зброю та наркотики групам бойовиків у Лівії та інших країнах, у тому числі терористам-джихадистам. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.