Кремль не чекає санкцій ЄС проти РФ через Сирію

Четвер, 20 жовтня 2016, 15:25

У Кремлі не очікують від ЄС будь-яких дій проти РФ через Сирію.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає РИА "Новости".

"Ні, в Кремлі не чекають якихось дій", — сказав Пєсков, коментуючи слова канцлера ФРН Ангели Меркель про те, що вона не виключає введення санкцій проти РФ, і відповідаючи на питання, чи чекають в Кремлі дії від Європейського союзу.

Як повідомлялося, у проекті висновків саміту ЄС йдеться про можливість запровадження обмежувальних заходів до всіх, хто надає підтримку сирійському режиму.

Ангела Меркель 18 жовтня зазначила, що дотримується думки, що "жодна з опцій, в тому числі санкції, не має бути виключена з огляду на ситуацію, однак пріоритетом є зменшення страждань людей ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?